Yönetmen Zeki Demirkubuz'dan yeni filmi Hayat'ı eleştirenlere yanıt...

Yönetmen Zeki Demirkubuz'dan yeni filmi Hayat'ı eleştirenlere yanıt...
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
A- A+ Paylaş

Zeki Demirkubuz, yönetmenliğini yaptığı "Hayat" filmini eleştiren ve kendisinin yönetmen Nuri Bilge Ceylan ile karşılaştıran bir X kullanıcısına, "Kardeş, sen ordan devam et ama konunun kuruyla suluyla ne ilgisi var? Bunca yıldan sonra benim hala kadın sorununa çözüm bulmak için film yaptığımı sanıyorsun? Hem bu cinsiyet meselesini bize bu kadar dayatan yeni liberal yavşaklar ve çıkarcı dallamalardan sıkılmadınız mı artık!" diyerek yanıt verdi.

X'te bazı kullanıcılar yönetmen Zeki Demirkubuz'u meslektaşı Nuri Bilge Ceylan ile karşılaştırdı ve yeni filmi "Hayat" hakkında olumsuz eleştirilerde bulundu.

"Just Cinema" adlı bir kullanıcı şu paylaşımı yaptı:

"Bir kez daha NBC ile Zeki'yi kıyaslamamam gerektiğini anladım. Bu film, Kuru Otlar Üstüne'nin yanına bile yaklaşamaz. Tam bir hayal kırıklığı, finali göz kanatıcı, yine fatura kadına kesiliyor karakterler tek boyutlu... Demirkubuz'un en kötüsü...."

Demirkubuz ise kullanıcının tweetini alıntıladı ve şöyle yanıt verdi:

"Kardeş, sen ordan devam et ama konunun kuruyla suluyla ne ilgisi var? Bunca yıldan sonra benim hala kadın sorununa çözüm bulmak için film yaptığımı sanıyorsun? Hem bu cinsiyet meselesini bize bu kadar dayatan yeni liberal yavşaklar ve çıkarcı dallamalardan sıkılmadınız mı artık!"

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.