Ferdi Eğilmez açıkladı:Ölmeyen Aşk' filmiyle ilgili bilinmeyen gerçek

Ünlü yönetmenler Nuri Bilge Ceylan ile Zeki Demirkubuz'un atışması sürerken Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez "Ölmeyen Aşk" filmiyle ilgili bilinmeyen gerçeği açıkladı. Eğilmez, ‘Ölmeyen Aşk' filminin final sahnesinde Ertem Eğilmez'le kavga eden Metin Erksan'ın seti terk ettiği, geri dönmesi için yapımcının gazeteye ilan verdiğini anlattı.

Ölmeyen Aşk' filmiyle ilgili bilinmeyen gerçek
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
A- A+ Paylaş

Yeşilçam'ın ünlü yönetmeni Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, Zeki Demirkubuz ve Nuri Bilge Ceylan'ın tartışmasının ardından 1966 yapımı 'Ölmeyen Aşk' filmiyle ilgili bir gerçeği açıkladı.

Eğilmez, babasının yapımcılığını üstlendiği filmin setinde yönetmen Metin Erksan ile final sahnesi için kavga ettiklerini söyledi. Tartışma sonrasında Metin Erksan'ın seti terk ettiğini belirtti. Eğilmez, bunun üzerine babasının Erksan'ın çekimleri tamamlaması için gazeteye ilan verdiğini sosyal medyadan paylaştığı kupürle anlattı.

Gazete ilanında ise şu ifadeler kullanıldı: “Metin Erksan'a açık davet... Filmi tamamlamanız için devamlı aramamıza rağmen bulunamamakta sözlü davetlerimize müspet veya menfi bir cevaptan kaçınmaktasınız. Filmi bağlı olduğumuz işletmelere teslim etmek ve vizyonlarına yetiştirebilmek için sizi eserinizi bitirmeye davet ediyoruz.” Eğilmez, gazetedeki açık davete rağmen Metin Erksan'ın geri dönüp çekimleri tamamlamadığını, sonrasında Feyzi Tuna'yla çalışıldığını ifade etti.

Kaynak: patronlardunyasi.com

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.