Cahit Berkay: "Herkesten ricamdır, 'Cem Karaca'nın Gözyaşları'na sahip çıkalım..!"

Cahit Berkay:
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
A- A+ Paylaş

Cahit Berkay, Cem Karaca'nın hayatını hikâye edinen "Cem Karaca'nın Gözyaşları"nın gösterimini durdurmak için dava açan İlkim Karaca'ya ağır bir ithamda bulundu.

Cahit Berkay, merhum Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'ya ağır bir ithamda bulundu...

Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca ile "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin yapımcısı Aytaç Medya Film Dizi Müzik Yarışma Yapımları arasında yaşanan tartışmaya müzisyen Cahit Berkay da dâhil oldu.

Sosyal medya hesabından Emrah Karaca'nın paylaşımını alıntılayan Cahit Berkay, şunları söyledi:

"Fırsatını bulduğu anda Cem Karaca’nın aile yadigarlarını, şarkıları üzerindeki 1/4 haklarını satan kadının ne olduğunu iyi bilenlerden biriyim! Herkesten ricamdır; Cem Karaca’nın Göşyaşları’nı sinemalardan geri çekmeye çalışanlara Cem’e ve filme sahip çıkarak cevap verelim! Ayrıca o gece Cem fenalaştığında taksi çağırmak yerine karşı dairedeki Emrah’a haber verse ya da ambulans çağırsa acaba Cem hala aramızda olur muydu diye de düşünmeden edemiyorum. Şoförün sırtında Cem’i hastaneye götürürken kim bilir ne kadar zaman kaybedildi sorusu hep aklımda."

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.